Prosklené interiérové dveře dělají divy

Skleněné dveře jsou symbolem jednoduchosti, čistoty a elegance. Malé prostory dokáží zvětšit, velké naopak spojit. Prosklené dveře dostanou do místnosti přirozené venkovní světlo a rozzáří ji.

Unikátní motiv interiérových dveří

Chcete do domu unikátní kreativní design? Nejlépe ten, který si sami navrhnete? Žádný problém. Skleněné dveře je možné dekorovat libovolným motivem dle vašeho přání.

Exkluzivní zpracování a bezpečnost

Technologie, které jsou používány, zaručují nejvyšší preciznost a pečlivost. Potvrzují to dokonale leštěné hrany a přesně provedené řezy. Skleněné dveře jsou pevné a odolné. Nepoškodí je vlhkost ani změna teplot v místnosti. 

Boříme stereotypy se celoskleněnými posuvnými dveřmi

Otočné skleněné dveře dobře poslouží, ale nemusíte zůstávat jen u klasiky. Do kanceláří se hodí oblíbené kyvné dveře, které můžete otevírat dovnitř i ven. Hitem jsou však skleněné posuvné dveře. Ušetří prostor a esteticky doladí každou místnost.

Zastavte se u nás na prodejně

Stále váháte? Zastavte se u nás na prodejně v Opavě. Rádi vám zodpovíme všechny otázky a poradíme, co je pro váš interiér nejvhodnější. Pomůžeme vám s výběrem nejen celoskleněný dveří, ale připravíme i grafický návrh, přijdeme zaměřit prostor a provedeme odbornou montáž.

Celoskleněná stěna s dvěřmi
Posuvné celoskleněné dveře na zeď
Kyvné celoskleněné dveře
(otvírání na obě strany)

Ukázka z realizací celoskleněných dveří

Během naší dlouholeté praxe jsme realizovali několik zakázek celoskleněných dveří. Mrkněte se, jak dopadly a dejte nám vědět, které se vám nejvíce líbí.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit nebo požádat o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat, náš zkušený tým je tu pro Vás!