Nejžádanější typy interiérových dveří

Do každé místnosti se mohou hodit jiné typy dveří. Vytipovali jsme pro Vás nejžádanější typy, se kterými nešlápnete vedle.

Kvalita je pro nás prioritní, masivní smrkový rám, PAD výplň a DTD materiály místo papíru

Vybrat dveře není nic jednoduchého. A my Vám to chceme usnadnit. Vybíráme od našich dodavatelů pouze osvědčené kvalitní materiály, za které dáme ruku do ohně. Co od našich dveří můžete očekávat?

PAD výplň

Lehké lněné panely vyrobené ze 100% přírodních materiálů. Má lepší zvukovou izolací než dřevotříska. Výbornou tepelnou izolaci a lepší požární ochranu než dřevo. Je homogenní, rozměrově stabilní a odolná proti průhybu.

Dřevotřísková – Plná DTD výplň

Plná dřevotříska se vyznačuje vysokou pevností a odolností proti proražení. Vhodná je jak pro plné, tak i pro prosklené a kazetové dveře.

Dřevotřísková – Dutinková DTD výplň

Dutinková neboli odlehčená dřevotříska je vhodná pro plné hladké dveře. Nedoporučuje se pro prosklené a kazetové dveře.

Voštinová výplň

Voština neboli papírová výplň je vlepena mezi rám dveří.

Masivní smrkové rámy

Nečekejte žádný papír. Sázíme na osvědčené kvalitní přírodní materiály s dlouhodobou životností. A to platí i o rámech našich dveří, které jsou 100% z masivních smrkových hranolů.

Olepení ABS hranou

Většina našich nabízených dveří je olepena ABS hranou, která vaše dveře ochrání proti mechanickému poškození a vlhkosti.

Odolné povrchové materiály

V naší nabídce najdete širokou škálu povrchových dekorů, které vás svou kvalitou nezklamou. Všechny povrchy jsou vysoce odolné proti oděru, chemikáliím, UV záření i vlhkosti. Vybírat můžete mezi provedením CLP, HPL pro laminátové dveře, barvami ze vzorníku RAL nebo dýhovaným povrchem, kde se barvy postupem času mohou měnit v závislosti na dopadajícím světle a prostředí. Každé dýhované dveře jsou jedinečné, protože jejich povrch je čistě přírodní.

Systémy otevírání dveří

Máme pro Vás širokou nabídku systému otevírání dveří. Vybírat můžete mezi klasickým falcovým, bezfalcovým a reverzním otočným systémem. Dále mezi posuvnými dveřmi do pouzdra nebo na stěnu, skládacími dveřmi či lítacím systémem. Najdete u nás varianty s nadsvětlíky i bočními světlíky a mnoho dalších kombinací.

Kompletní servis od A do Z

Na interiérové dveře jsme specialisté, a proto Vám poskytneme kompletní servis od výběru interiérových dveří až po samotnou montáž. Nemusíte ztrácet svůj čas přebíráním celého katalogu ani montáží dveří. Uděláme to za vás.

  • stačí jen dvě návštěvy showroomy
  • zjistíme, jakou máte představu, a společně vybereme to nejlepší
  • připravíme grafický návrh a cenovou nabídku
  • přijdeme vaše dveře zaměřit
  • nové dveře namontujeme
  • Poskytujeme záruku až 2-5 let
PAD výplň
Plná DTD výplň
Dutinková DTD výplň
Voštinová výplň
Smrkový rám

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit nebo požádat o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat, náš zkušený tým je tu pro Vás!