Praktičnost a estetika

Ocenili byste něco praktického, ale zároveň estetického? Sáhněte po laminátových dveří. Laminátové dveře se vyznačují silnou odolností proti poškrábání a snadnou údržbou. Některé modely jsou od přírodních materiálů téměř k nerozeznání a vydrží i několik let.

Nekonečné množství barev

Už jste slyšeli o stupnici barev RAL? Díky tomuto vzorníku si můžete vybrat barvu, která nejvíce pasuje do vašeho interiéru.

Laminát podle typu prostoru

Řádí vám doma malé děti nebo domácí mazlíčci? Zvolte laminát CPL. Snadno se udržuje a je odolný proti běžným čistícím prostředkům.

Hledáte vhodný materiál do kuchyně, škol nebo laboratoře? Zvolte laminát HPL, který je extrémně odolný a ve vysoce namáhavém prostoru vám skvěle poslouží.

100% dřevo

Nečekejte žádný papír. Sázíme na osvědčené kvalitní přírodní materiály s dlouhodobou životností. Díky tomu bude i odstranění nečistot z povrchu dveří hračkou. Očekávat můžete dveře z masivních smrkových hranolů, dřevotřískovou výplň a olepení ABS hranou.

Ukázka z realizace laminátových dveří

S realizací zakázek laminátových dveří máme bohaté zkušenosti. Mrkněte na ně a nechte se inspirovat.

Stále váháte? Zastavte se na prodejně v Opavě

Nejste si jisti výběrem vhodných dveří do vašeho domu či bytu? Zastavte se u nás na prodejně v Opavě a my vám poradíme. Podíváme se na vaše prostory a navrhneme pro vás nejvhodnější varianty. 

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit nebo požádat o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat, náš zkušený tým je tu pro Vás!