Nejžádanější typy interiérových dveří

Do každé místnosti se mohou hodit jiné typy dveří. Vytipovali jsme pro vás nejžádanější typy, se kterými nešlápnete vedle.

Nejžádanější typy interiérových dveří

Do každé místnosti se mohou hodit jiné typy dveří. Obývací pokoj a kuchyň můžete oddělit třeba posuvnými dveřmi, pro dětský pokoj můžete zvolit klasické laminátové dveře a do kanceláře s byznysovou atmosférou vybrat třeba celoskleněné dveře. Vytipovali jsme pro vás nejžádanější typy, se kterými nešlápnete vedle.

Kvalita je pro nás prioritní, DTD materiály místo papíru

Vybrat dveře není nic jednoduchého. A my vám to chceme usnadnit. Vybíráme od našich dodavatelů pouze osvědčené kvalitní materiály, za které dáme ruku do ohně. Co od našich dveří můžete očekávat?

Vyrobeny z masivních smrkových hranolků 

Není nic lepšího než přírodní materiály. Kromě toho, že zaručí krásný vzhled se budete moci spolehnout na jejich dlouhou životnost a poměrně jednoduchou údržbu. V případě opotřebení je stačí jednoduše přebrousit a po pár letech budou vypadat znovu jako nové. Masivní smrkové dveře jsou stabilní, pevné a odolné

Dřevotřískovou výplň

Dřevotřísková výplň má nejlepší zvukově-izolační vlastnostnosti a nejlepší pevnost.

Olepení ABS hranou

Všechny naše nabízené dveře jsou olepeny ABS hranou, která vaše dveře ochránní proti mechanickému poškození a vlhkosti. ABS hrany jsou vyráběny v mnoha barvách a dezénech dřeva. Bude proto hračkou vybrat pro vás vhodný odstín, který dodá vašim dveří šmrnc.

Odolné povrchové materiály

V naší nabídce najdete širokou škálu povrchových dekorů, které vás svou kvalitou nezklamou. Všechny povrchy jsou vysoce odolné proti oděru, chemikálií, UV záření i vlhkosti. Vybírat můžete mezi provedením CLP, HPL pro laminátové dveře, barvami ze škály RAL nebo dýhovaným povrchem, kde se barvy postupem času mohou měnit v závislosti na dopadajícím světle. Každý kus je jedinečný. 

Systémy otevírání dveří

Nachystali jsme pro vás širokou nabídku systémů otevírání dveří. Vybírat můžete mezi klasickým otočným a posuvným, trendy reverzním systémem, skládacím či lítacím systém. Najdete u nás varianty se světlíky a mnohé další.

Kompletní servis od A do Z

Na interiérové dveře jsme specialisté, a proto Vám poskytneme kompletní servis od výběru interiérových dveří až po montáž. Nemusíte ztrácet svůj čas přebíráním celého katalogu ani montáží dveří. Uděláme to za vás.

  • stačí jen dvě návštěvy showroomy
  • zjistíme, jakou máte představu a vybereme to nejlepší
  • připravíme grafický návrh
  • přijdeme vaše dveře zaměřit
  • nové dveře namontujeme
  • Poskytujeme záruku až 5 let
Jednotlivé výplně dveří
(Voština, odlehčená DTD, plná DTD)

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit nebo požádat o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat, náš zkušený tým je tu pro Vás!